Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra produkter eller vårt företag.

Ceva Animal Health AB

Annedalsvägen 9
227 64 Lund

Tel: 046–12 81 00 
e-post: kontakt@ceva.com

Produktspecialister 

Angela Doering
Product specialist Companion Animal, Vets/Sales Team leader
mobil: 0706-76 88 10
e-post: angela.doering@ceva.com

Linda Johansson
Product specialist Companion Animal, Vets /Key Account Manager 
mobil: 0703-45 17 50
e-post: linda.johansson@ceva.com

Arne Jansma
Product specialist Companion Animal, Retail
mobil: 0708-75 31 83
e-post: arne.jansma@ceva.com

Kjeld Lynge Madsen
Veterinary Services Manager/Product specialist Livestock Cattle
tel: +45 5150 0995
e-post: kjeld.madsen@ceva.com

Line Diness
Veterinary Advisor/Product specialist Livestock Swine
tel: +45 2179 9699
e-post: line.diness@ceva.com

Kontoret

Annika Kulle
Product Manager Companion Animal OTC

tel: 046-245 68 23
e-post: annika.kulle@ceva.com

Jessica Östman
Product Manager Companion Animal Rx

tel: 046-245 68 25
e-post: jessica.ostman@ceva.com

Anja Kibsgaard
Product Manager Livestock Swine

tel: +45 6128 9858
e-post: anja.kibsgaard@ceva.com

Ursula Larsson
Technical Manager Companion Animal

tel: 046-245 68 25
e-post: ursula.larsson@ceva.com

Tine Aagaard Jensen
Finance & Supply Chain Manager

tel: +45 3145 0995
e-post: tine.jensen@ceva.com

Ledningen

Martin Lemche
Nordic Business Unit Manager Companion Animal

tel: +45 40 20 55 42
e-post: martin.lemche@ceva.com

Christian Rasmussen
Nordic Business Unit Manager Livestock

tel: +45 4035 7788
e-post: christian.rasmussen@ceva.com

Lisa Pontoppidan
Nordic General Manager

tel: +45 22 19 17 33
e-post: lisa.pontoppidan@ceva.com

 
Visa större karta

Tillbaka till toppen